Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лип 2015

Олена Гдулевич: «Щастя - це відкрите серце»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Гдулевич - героїня Щастя на порталі Народ UA. "Багато чого в цьому житті є щастям. Нам потрібно відкрити серце і прийняти його таким, яким воно є", - говорить вона.

Олена Гдулевич живе у місті Львів. Олена обожнює подорожувати, проводити свій вільний час з друзями на свіжому повітрі. Також їй подобається футбол та бокс. У неї активна життєва позиція та прагнення весь час пізнавати щось нове.

Що таке щастя?

Багато чого в цьому житті є щастям. Нам потрібно відкрити серце і прийняти його таким, яким воно є.

Щастя – це коли батьки здорові, коли ти чуєш голос рідного брата, який зараз на війні, коли тебе не турбують обстріли Градів, коли нарешті скінчиться війна, коли ти зустрічаєш новий день з усмішкою на устах і з вдячністю до Бога, коли на всій землі не голодують, коли близькі тобі люди здорові, коли ти знаєш, що комусь по-справжньому потрібен, коли ти допоміг незнайомій людині та отримав у відповідь приємні слова подяки тощо.

Трошки розповім про своє щастя. Мене переповнюють неймовірні емоції, коли я зустрічаю брата з війни. Це словами не передати, коли ти нарешті бачиш дорогу тобі людину живою. Я  ніколи не могла б подумати, що взагалі колись в нашій країні буде війна. Я чула й читала про Першу та Другу світові війни, але я не знала, наскільки ЦЕ жахливо, поки не почалась війна в нас.

Люди раніше засмучувались за якісь безглузді дрібниці, переживали за нещасне кохання. Тепер все змінилось. Люди моляться, щоб вони зустріли ще один день, ще один захід сонця в тиші та спокої. Це і є їхнє безцінне щастя.

Я надіюсь, що коли я зранку прокинусь, то почую довгоочікувану звістку, що війна нарешті закінчилась. Я дуже хочу, щоб це сталося якнайшвидше.

Люди, бережіть мир у всьому світі! Тоді буде щастя! 

 

Фото надане Оленою Гдулевич

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему