Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Серп 2017

Олена Дем'янчук: "Любов до кулінарії наповнює моє серце радістю, а життя – змістом"

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Це неабияка радість – шукати нові рецепти, відкривати нові смаки, поєднання, частувати своїх рідних смаколиками, вкладаючи любов у кожну страву", – вважає Олена Дем'янчук – героїня Щастя на НародUA.

Олена Дем'янчук – мама чотирьох дітлахів і кулінарна блогерка. Невдовзі на сторінках НародUA з’явиться нова рубрика, тож наші читачі матимуть змогу скористатися рецептами і приготувати й скуштувати щось смачненьке від Олени. А наразі ловіть трішки її роздумів про щастя.

Що таке щастя?

Бути щасливим чи нещасливим – це наш особистий вибір, який не залежить від погодних умов, політичної ситуації, курсу долара чи кількості квартир\машин\грошей в гаманці.

Не раджу також відкладати щастя до настання певних подій: отримання нової роботи, одруження, народження дітей\онуків, закінчення навчального закладу. Занадто великі очікування часто закінчуються розчаруванням.

Я намагаюся знаходити щастя у буденних дрібницях і наповнювати себе ним. Горнятко запашної кави, посмішка дитини, дружні обійми, парк після дощу, приємні сусіди, зустрічі, дзвінки – і ще сотні таких речей, які ми бачимо щодня, але не звертаємо на них особливої уваги. Але вони, сплітаючись, і є наше життя. Минулого вже нема, щоб картати себе за нього, майбутнє ще не настало, тож не варто хвилюватися і через це. Коли ж нам бути щасливими? Лише сьогодні.

Для мене щастя також тісно пов’язане з безмежною вдячністю Богу за все, що маю: турботливого чоловіка, здорових дітей, живих батьків, можливості займатися тим, що подобається. А якби й цього не було, то все одно тішилася б тим, що живу, відчуваю, бачу, чую, бігаю.

14889783 337744856581044_6320965612422469882_o

Десь вичитала корисну пораду: "Запишіть 20 справ, які приносять вам задоволення, і намагайтеся щодня виконати хоча б 2-3 з них". Такою справою стало для мене приготування їжі. Це неабияка радість — шукати нові рецепти, відкривати нові смаки, поєднання, частувати своїх рідних смаколиками, вкладаючи свою любов у кожну страву. Одного разу чоловік сказав мені: "Досить тримати такий досвід в секреті, ним варто поділитися". Відкрилася наша сторінка з рецептами у соціальній мережі, згодом запрацював і сайт. Любов до кулінарії подарувала мені чудових друзів, спілкування, можливість самовдосконалюватися, вона щодня наповнює моє серце радістю, а життя - змістом.

Робіть те, чого прагне Ваша душа з любов'ю та терпінням, а втішні результати неодмінно будуть!

Будьте щасливими! Сьогодні!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему