Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Груд 2015

Олена Белова: «Щастя – це великий дар!»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олена Белова - героїня Щастя на Народ UA. "Просинаючись вранці, я відчуваю себе щасливою навіть від того, що ясно світить сонце", - каже вона.

Олена Белова, 39 років, живе в місті Бердичів Житомирської області. Олену цікавлять гарні місця, архітектура, живопис та подорожі.

Що таке щастя?

Щастя – це великий  дар!  Просинаючись вранці, я відчуваю себе  щасливою навіть від того, що ясно світить сонце , від того, що повіває тихенько вітерець або десь чути спів пташок. Такі дрібниці приносять набагато більше щастя, ніж матеріальні речі. Вони дарують  душевну насолоду, наближують нас до природи, гармонізують!

Також, щастя – це коли твоя родина здорова, коли у близьких все добре та немає проблем! Яке ж це щастя, коли твоя дитина тебе радує тим, що вона зростає гарною людиною!  Мабуть це найбільше щастя в світі для будь якої мами.

Щастя – це коли збуваються найзаповітніші мрії. Щастя відчуваєш також тоді, коли робиш добро іншій людині. Віддаючи світло, ми самі  наповнюємося світлом.

Будьте щасливими в цей момент. Не відкладайте щастя на потім. Потім може і не бути. Цінуйте життя та людей коло Вас. Самовдосконалюйтеся та створюйте своє щастя щодня! 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему