Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лист 2015

Олексій Страшко: «Щастя - це знайти «свою» людину»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олексій Страшко – герой Щастя на НародUA. «Іноді може здатися, що людина ніколи не буває щасливою - навіть отримавши все, через якийсь час нам стає нудно і ми, як то кажуть, шукаємо собі проблем», - ділиться юнак.

Олексій з Дніпропетровська. Серйозно займається грою на барабанах та футболом, отримав освіту економіста в одному з дніпропетровських вузів. Неймовірно легкий у спілкуванні, але, в той же час, наполегливий у своїх намірах.

- Не можу виокремити якесь єдине поняття.

Мабуть, щастя – це знайти «свою» людину, свою половинку, мати великий запас терпіння, поваги та розуміння одне до одного.

Взагалі, вже сам факт наявності терпіння та здорового глузду – вже щастя. Ми постійно чуємо, як страждають люди, які за якихось причин стали інвалідами чи тяжкохворими. Для них просто  сам факт фізичної досконалості вважається недосяжною мрією. Що ж до здорових людей, то для них це звичайна справа. Вони можуть скільки завгодно говорити, що розуміють тих, кому у цьому плані пощастило менше, але це не так.

Не маленьку роль в установленні щасливої людини відіграє улюблена справа та можливість нею займатися.

Але не слід забувати… Щастя – таке швидкоплинне. Іноді може здатися, що людина ніколи не буває щасливою - навіть отримавши все, через якийсь час нам стає нудно і ми, як то кажуть, шукаємо собі проблем.

Життя – дуже багатогранна річ, а тому в ній існує безліч маленьких чи великих лабіринтиків, які ведуть до щастя.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему