Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Січ 2016

Олександра Таранюк: Щастя - це усмішка

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олександра Таранюк - героїня Щастя на НародUA. "Я щаслива, тому що мені є що сказати, чим зайнятись, кого любити та оберігати!", - каже вона.

Олександра Таранюк, проживає у  Львові. Навчається та активно цікавиться дизайном інтер'єру. Крім того, вона займається театральною імпровізацією. Працює в маленькому театрі. Вона забезпечує його діяльність в якості організатора. Цікавить її сценографія та продюсування в сфері театру.

Що таке щастя?

Слово "щастя" - структурна одиниця мови зі смисловим забарвленням. Для мене щастя кроється в тих моментах, коли реалізується найбажаніше. Велике щастя – це взаємність. Чомусь вона рідкість в наш час.

Відчуваю піднесення, коли ті чи інші мої вчинки віддзеркалюються в особистостях тою енергетикою, що я закладала в дію. Посмішка на обличчях дорогих мені людей або ж навіть малознайомих – теж несуть в собі щастя.

Я щаслива від того, що люди, яких я люблю, існують в своєму ритмі, в своїх справах, формують мою буденність. Вони завжди поруч, підтримують, надихають мене на кожному кроці.

Так, я щаслива! Я навіть щаслива від того, що можу висловлюватись своєю мовою і є охочі підхопити мою історію, розвивати разом. Я щаслива, тому що мені є що сказати, чим зайнятись, кого любити та оберігати!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему