Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лип 2015

Олександра Колеснікова: Коли ти щаслива, усі клопоти здаються дрібницею

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Знайомтеся – це Олександра. Їй 20 років. Живе в Івано-Франківську. Наразі студентка факультету міжнародних відносин університету імені Стефаника. Цікавиться іноземними мовами та культурою різних країн світу. Любить займатися спортом та слухати музику.

Щастя – це почуття найвищої радості, задоволення. І його неможливо підкупити. Коли ти щаслива, усі життєві клопоти здаються дрібницею. Тобі здається, що все можна вирішити лише усміхнувшись.

Для мене щастя – це не новий телефон, не відмінна оцінка, ні. Справжнім щастя є лише тоді, коли люди, що знаходяться навколо, побачивши твою усмішку, усміхаються у відповідь, не маючи наміру це робити. Так, можливо хороша звістка, отримана від коханої людини, не несе для них суттєвого значення, проте коли людина, побачивши сповнені щастям очі іншої людини, не заздрить, а навпаки - радіє за неї, - це і є чудо, це і є щастя.

У моєму житті було багато щасливих випадків. От зараз спало на думку - як відомо, в нашій країні є багато тварин, які мешкають на вулиці, і яким справді потрібна допомога. Так от, очі дитини, яка дізналася, що кошеня, за яким вона доглядала кілька тижнів, нарешті має своїх люблячих господарів і дім, я не забуду ніколи. Ці очі були сповнені  надією, щастям та вірою у добро.

Будьте завжди чуйними до інших та ніколи не переставайте робити добро людям! Тоді ви розділяєте щастя на два або навіть більше! Ви отримуєте набагато більше, коли віддаєте від щирого серця! Щастя вам!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему