Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лип 2015

Олександра Гульовата: «Щастя - це вірус»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олександра Гульовата - героїня Щастя на НародUA. "Мабуть, щастям можна багато кого вилікувати", - каже вона.

Олександра Гульовата, 16 років, проживає в місті Горохів Волинської області. Вона обожнює читати різні книги та кулінарію. Також Олександра поттероманка і шерлокоманка. Пише вірші та прозу. Цікавиться іноземними мовами, зокрема англійською.

Що таке щастя?

- Загалом щастя для мене як вірус. Саме по собі ніщо, лише коли вселяється в людину варте чогось. Воно передається різними шляхами: поцілунками за вушко, теплим поглядом рідної людини, переливом барв вечірнього неба, лагідною посмішкою незнайомця, світлом ранкового сонця, терпким запахом молочного шоколаду тощо. Повітрям теж: застигло-замороженим, медово-пилковим, соковито-гарячим, пронизуючо-дощовим..

Від щастя ліків не потрібно. Мабуть, щастям можна багато кого вилікувати. Віруси щастя проникають в людину немов промінчики сонця. Вони навіки залишаються в нашій світлій пам’яті. Тіло ж наше непостійне, мінливе, відштовхує щастя за лічені секунди, хвилини...

Щастя, коли воно всередині тебе, - найвище. До такого щастя потрібно йти все життя, його створювати, не забирати, не красти, не підхоплювати, не вигадувати, не купляти, а створювати – щоденною наполегливою працею, безмежною вірою, щирою любов’ю.

Таке щастя досягається під час процесу, а не є результатом. Воно дарує спокій та впевненість, воно глибоке й мирне, воно найнадійніше.

Щастя треба вміти бачити. В темряві його не знайдеш, ні, не у нічній темряві, а у тій, що застилає вічі, одурманює думки, затуплює відчуття..

Справжнє щастя – це не манна з небес, і не те, що з них падає..

Істинне щастя в серцях, істинне щастя в горінні, істинне щастя в житті!

 

Фото надане Олександрою Гульоватою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему