Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Вер 2017

Олександр Тарасенко: "Щастя – це емоції"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"У три роки я був щасливий, коли дід брав мене з собою у відрядження, і я вигадував дорогою багато історій, аби ми не сумували. І тепер я не менш люблю вигадувати історії, коли їду у тривалі подорожі. Хоч уже без діда", – розповідає Олександр Тарасенко – герой Щастя на НародUA.

15284072 130667767419295_4842012888895618752_n_copy

Олександр Тарасенко, 20 років, місто Одеса. Поет, культуртреґґер. Безпосередній марґінал, провінціал, любитель красного письменства, ковтач книжок

Що таке щастя?

Я не знаю, чи щасливий, але проблема, певно, у віці. Він формує потреби, які формують у свою чергу категорії щастя/не-щастя. Поясню: у 3 роки я був щасливий, коли дід брав мене з собою у відрядження, і я вигадував дорогою багато історій, аби ми не сумували. У 13 років я був щасливий, коли кількість прищів на обличчі була мінімальною. У 16 - коли мав, до кого прийти пожалітися. У 20 хочу бути малим або успішним (без проміжного етапу).

Саме останнє речення наштовхує на дві речі: я залишаюся гіперактивним максималістом і люблю своє дитинство. І те, і те з одної причини - емоції.

Для мене найбільше щастя - це емоції, будь-які. Успіх так само провокує емоції. А ще дитинство - то фундамент, на якому стоїмо міцно ногами. І тепер я не менш люблю вигадувати історії, коли їду у тривалі подорожі. Хоч уже без діда. Але я щиро радію, коли приїжджаю додому й іду у степ, який із дорогою й асоціюється. Тому щастя - це емоції, причому будь-які. Найгірше бути беземоційним. Як порепаний ґрунт.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему