Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лист 2015

Олександр Орлов: «Щастя - це мир і близькі люди поруч»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олександр Орлов - герой Щастя на Народ UA. "Щастя – коли збуваються мрії", - каже він.

Олександр Орлов захоплюється читанням книг. Особливо, коли книга дійсно цікава і впливає на світогляд, розуміння чи відчуття речей по-новому. Аналітик PR-агенції, дипломований соціолог. Родом з Донеччини, місто Макіївка. На даний момент виконує військовий обов'язок перед країною як її захисник.

- Що таке щастя? Це важко сказати відразу. Воно включає в себе настільки різноманітні речі, що якимось конкретним словом його не описати.

Мабуть, перш за все, щоб кохані і дорогі люди були поруч. Коли вони біля тебе, ти вже щасливий. Знати, що вони в безпеці, бачити їх здоровими і усміхненими.

А ще щастя – коли збуваються мрії. Коли все, чого ти прагнув, до чого ти довго йшов, одного дня просто з’являється перед тобою і ти відчуваєш, що всі твої старання були не даремні.

Коли все складається так, як ти задумав і, за що б ти не брався, в житті тебе супроводжує успіх – це також щастя.

Ну і, звичайно, з огляду на ситуацію в країні, новина, що війна нарешті закінчилась, що на моїй землі настав довгожданий мир, мене б також неабияк порадувала. Бо коли в тебе мирне небо над головою, коли  тобі не треба кидати свою домівку і втікати від снарядів і гранат, то ти вже щаслива людина.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему