Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Серп 2015

Олександр Левченко: «Щастя - це знайти гармонію»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олександр Левченко - герой Щастя на Народ UA. "Щастя – це знайти гармонію і навчитися жити з правдою життя", - каже він.

Олександр Левченко – чоловік із залізною силою волі. Він впевнено йде по життю, намагаючись кожного дня самореалізовуватися та покращувати себе. Він проживає у невеликому місті Сквира, Київської області. За невеликий період часу він круто змінив своє життя, зрозумівши, що шукає в ньому.

-        Не зупинятися і завжди намагатися отримати те, чого хочеш – це і принесе тобі щастя. Життя – це вічний пошук, цикл, який ніколи не завершиться. Немає початку і кінця. Існують лише етапи нашого життя. Початок один – народження, і кінець також єдиний – це смерть.

Все циклічне, і коли закінчується одне – починається зовсім інше.

Щастя – це знайти гармонію і навчитися жити з правдою життя. Вміти відпускати втрачене і приймати щойно знайдене. Розуміти, що ніщо не є вічним, і що все має щось позитивне у собі. Не звертати увагу на дрібниці, але бачити великі досягнення.

У мене в житті був період, коли я вважав, що вже нічого не зможу змінити. Ця думка немов з’їдала мене зсередини, змушуючи почуватися нікчемою. Але потім я перестав дивитися на життя лише у чорно-білому кольорі. Я знайшов нових друзів серед старих знайомих і вирішив приділити їм свою увагу. Вони дали мені сили піднятися і спробувати все знову. Я знайшов кращу роботу і швидко досяг успіху на ній, тому що вона мені подобалася. І хоч бувають проблеми, я знаю, що у мене буде вільний час, який я проведу зі своїми друзями, і це варто того, щоб не звертати уваги на неприємності.

Щастя – це коли ти знаєш, що все буде добре, не зважаючи на те, що відбувається зараз. 

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему