Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Бер 2016

Олександр Козинець: «Щастя - це можливість ділитися світлом»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олександр Козинець – герой Щастя на НародUA. "Справжнє щастя – тихе і непомітне, бо ховається в простих речах: вітанні незнайомої людини на вулиці, чиїйсь усмішці на зупинці, обіймах мами для малих дітей, першому поцілунку, оновленій весні, квітах, в свіжому повітрі, гарній музиці в плеєрі….", - запевняє він.

Олександр Козинець живе та працює в Києві, пише вірші, коротку прозу, музику. Автор літературно-мистецьких проектів «Щоденник» (2010), «Щоденник. Re: make» (2012), літературно-екогогічного проекту «ПРОдайте їсти» (2011).

Що таке щастя?

Коли прокидаєшся рано, а на вулиці сонечко зустрічає світанок – усмішка сама проситься на обличчя. Та бувають дні, коли йде сніг чи дощ, і погода зовсім не сприяє класичному уявленню про гарний ранок. Тоді усмішка має йти від серця, світла й щира, в тому і є справжнє щастя.

Чоловіки й жінки по-різному розуміють щастя і по-різному його переживають. Для мене – це крівля над головою, ліжко для відпочинку, живі батьки й змога говорити їм слова вдячності й любові, час для книг і саморозвитку, можливість ділитися світлом і бути наповненим.

1918018 10207156157375942_5809293331820642637_n

Чим більше сучасна людина має «хочу», особливо в аспекті матеріальних речей – тим вона менш щаслива. Навіть якщо їй здається, що зараз вона найщасливіша.

Справжнє щастя – тихе і непомітне, бо ховається в простих речах: вітанні незнайомої людини на вулиці, чиїйсь усмішці на зупинці, обіймах мами для малих дітей, першому поцілунку, оновленій весні, квітах, в свіжому повітрі, гарній музиці в плеєрі…

Формула щастя, якою я користуюсь – це любити світ, робити добро, бути чистим у помислах і діях. Любов зі щастям ідуть поряд, ми іноді про це забуваємо!

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему