Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Вер 2016

Олег Блащук: «Щастя – це не гнатися за тим, що дається у винагороду за терпіння»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Олег Блащук – герой Щастя на НародUA. "Інколи хочеться знайти щось мерзенне та огидне, але щастя у тому, що у те мерзенне зливається весь емоційний негатив, який я накопичую у собі і в результаті знаходжу душевний спокій", - стверджує він.

Олег Блащук, 27 років. Народився та виріс у місті Умань Черкаської області.

Що таке щастя?

Для мене «Щастя» - це елементарне поняття, що має багато складових частин. Це зустрітися з друзями й прогулятися з ними, ще й потеревенити-посміятися, пошукати в інтернеті цікаві наукові факти, знайти якийсь цікавий музичний гурт та ознайомитися з його творчістю докладно, відшукати якусь гарну картинку (чи фентезійну, чи готичну, великого значення не має). Також щастям для мене може бути написання віршів (а їх в мене менше, ніж за рік назбиралося вже 59) під певним музичним впливом. На даний момент моя творча муза, так би мовити, у відпустці. Інколи хочеться знайти щось мерзенне та огидне, але щастя у тому, що у те мерзенне зливається весь емоційний негатив, який я накопичую у собі і в результаті знаходжу душевний спокій.

Для мене щастя - це не гнатися за тим, що дається у винагороду за терпіння, та не підганяти час для цього, хоча мені постійно здається, що «мій» час вже десь близько.

Для мене щастя - це любити обох своїх батьків, які давно розлучені та не зійшлися, бо абсолютно різні за характером, але при цьому намагаються завжди разом допомагати мені. 

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему