Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Черв 2016

Оксана Титаренко: «Щастя – це зоря, що падає, а ти загадуєш бажання»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Титаренко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — це філіжанка ранкової кави і сонячний зайчик на стіні, квіточка бузку з трьома пелюстками", – говорить вона.

Оксана Титаренко, місто Полтава. Грає в шахи, читає книги, вивчає історію, обожнює класику і чай без цукру.

Що таке щастя?

Щастя – прокинутись і усвідомити: сьогодні хороша погода. Це філіжанка ранкової кави і сонячний зайчик на стіні, квіточка бузку з трьома пелюстками. Солодка вата, акваріум з рибками, вазони квітів, хороша музика і тільки що написаний вірш. Це спортивна перемога: твої сили були не даремно.

Щастя – когось кохати й бути потрібним. Перші поцілунки. Це розпалити багаття й поглянути в нічне небо. Це окрема зоря, що падає, а ти загадуєш бажання. Несподівані зустрічі, друзі, жарти, посмішки. Старі фотографії, спогади літнього табору.

Це в ліжку улюблене кошенятко, прогулянка парком, хороший співрозмовник, пляшка води у спекотний день. Листи у поштовій скриньці. Це відчуття, коли зникає страх. Стрибок із кладки. Кроки по сходах, заплющивши очі.

Щастя – успішно складені іспити, улюблена справа. Момент, коли ти віриш у себе. Тож нехай ця віра палає у кожному з нас, а мрії збуваються.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему