Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Серп 2015

Оксана Тимо: «Щастя - це знати, що тебе люблять просто за те, що ти є»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Тимо - героїня Щастя на порталі Народ UA. "Щастя – це прокидатись зранку і бачити свою найріднішу донечку", - говорить вона.

Оксана – мешканка маленького, провінційного містечка Сокаль на Львівщині.  Виховує донечку. Природа, море, музика, новинки красоти і моди, смачні, цікаві рецепти, з якими Оксана любить експериментувати – сміливо додаємо у список її уподобань. До захоплень також варто віднести фотографію.

«Це те, без чого, мабуть, вже давно не проходить жоден мій день. Фіксувати на фотокамеру цікаві життєві моменти, - каже Оксана. - Це неабияке задоволення для мене. Адже потім завжди є що згадати, переглядаючи фотоплівку». 

-        Для мене щастя, це коли дорогі мені люди здорові і щасливі. Їхнє щастя автоматично робить щасливою і мене. 

Щастя – це прокидатись зранку і бачити свою найріднішу донечку. Забравши її зі школи, йти по дорозі і слухати як вона захоплено розказує про сьогоднішні події.

Щастя – це знати, що твоя дитина в безпеці, що з нею все добре. Також, думаю, важливою складовою щастя є люди, котрі приймають тебе такою якою ти є.

Коли цінять в тобі хороше, і разом з тим, з розумінням відносяться і до твоїх недоліків, до можливих помилок. Адже не має нікого, і нічого ідеального в цьому світі. І от коли  поруч в житті є люди, які люблять тебе просто так, просто за те, що ти є, не міряючи, не оцінюючи, і не підганяючи тебе під шаблони загальноприйнятих  суджень і  поглядів – можна з впевненістю сказати, що ти щаслива людина. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему