Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лист 2016

Оксана Сливчук: «Щастя є у кожному і у всьому»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана  Сливчук – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - бути собою! Всі ролі зайняті, ось чому нам необхідно завжди залишатися собою. Найлегше вдіти маску та грати іншу роль, ніж у будь-якій ситуації бути людиною та залишатися таким, який ти є насправді", – впевнена вона.

22 роки, проживає у місті Тернопіль. Студентка, цікавиться психологією та музикою. Любить подорожувати, читати, спілкуватися з новими людьми, займається саморозвитком.

Що таке щастя?

Щастя - це стан душі. Я вважаю, що цей стан в кожної людини різний. Люди різні, відповідно, і почуття та сприймання  у них абсолютно різні.

Щастя – це  бачити, як сходить/заходить сонце, це відчувати легкий вітерець, що розвіває волосся, це зручно лягти в ліжко і закутатись м'якою ковдрою, це випити чай з шоколадним тортиком або какао з зефірками, теж свого роду насолода, яка приносить щастя, це бути з тим, хто тебе надихає та підтримує, це  бачити радість ближніх і бути щасливим від цього, це мати можливість у будь-якій момент обійняти дорогу людину, це мати собаку, кота або будь-яку іншу тваринку, це коли всі рідні живі та здорові,  коли  панує мир у країні та ін.

Щастя - бути собою! Всі ролі зайняті, ось чому нам необхідно завжди залишатися собою. Найлегше вдіти маску та грати іншу роль, ніж у будь-якій ситуації бути людиною та залишатися таким, який ти є насправді.

І так, щастя є у кожному і у всьому! Випромінюйте щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему