Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Квіт 2014

Оксана Погрібна: «Моє щастя - танці»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Рубрику ЩАСТЯ на НАРОДUA продовжує Оксана Погрібна. Її щастя - танці. Вона танцює навіть у думках (в університеті, готуючи обід на кухні абощо) чи уві сні. Танцюючи, Оксана Погрібна відчуває себе вільною.

довідка від НародUA

Оксана Погрібна, 21 рік. Захоплення - хореографія. Обожнює мильні бульбашки та свою кішку Соню. Любить створювати сценарії до різних свят, хореографічні постановки, переглядати серіали, відпочивати з сім'єю і друзями.

 

tan

 

Моє щастя

У кожної людини є своє щастя, свої миті, коли душа ніби співає і хочеться дарувати свою посмішку й радість усім навколо. Для кожного це щось своє, те, до чого тягне і від чого не можеш відмовитися, та й не хочеш…У когось – це подорожі, музика чи перегляд кіно, а для мене – це танці.

 

Запитай у людини: «Що таке щастя?»,

 і ти дізнаєшся, що їй більше всього не вистачає

 

Освітлене приміщення, зручна підлога, багато дзеркал і танцювальний станок… Саме це довгі роки було моїм життям. Життям, яке я обожнювала. Виснажливі тренування, костюми, виступи, фестивалі й найкращі в світі друзі. Це те, що оточувало мене і робило щасливою. Роки минали, але через різні життєві ситуації мені так і не вдалося поєднати своє майбутнє з хореографією. Склалося життя по-іншому. Інше місто, інші люди, інша спеціальність.

Коли я танцюю, то відчуваю себе вільною, легкою. І здається, що навколишнє життя зникло, а є лише танець і я. У танці ти можеш бути ким завгодно, передавати свої почуття, емоції, переживання. Танець заспокоює мене і - навпаки - змушує бути імпульсивною. Ти розповідаєш історію за допомогою свого тіла. Це неймовірне відчуття.

Зрозуміло, що для досягнення майстерності потрібно виснажливо працювати, але яка солодка та приємна та втома. Навіть, коли болить все, ти розумієш, що ти живий і ще щось можеш. Це ніби твоя залежність, залежність від мистецтва. Це завжди з тобою і у тобі.

 

zd

 

Зараз моє життя не таке, як раніше. Більше немає виступів, костюмів, глядачів. Все змінилося під плином часу, але я шукаю нові стилі, нові рухи, танцюю. Але вже не так, як раніше. Я постійно думками танцюю: чи то уві сні, чи на парі в університеті, або на кухні, готуючи обід. Це мій найкращий відпочинок. Мені б хотілося, що б це було моєю професією, щоб я мала змогу займатися цим професійно. Іноді мені здається, що це просто не моя доля, але я наперекір Всесвіту доказую, що все можливо і намагаюся не відступати. І хай це тапер не така велика частина мого життя, але це моє щастя, від якого перехоплює подих, очі світяться і від якого я досі в захваті.

 

Оксана ПогрібнаФото надане Оксаною Погрібною та www.youtube.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему