Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Жовт 2016

Оксана Мельничук: «Щастя – це літати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Мельничук - героїня Щастя на НародUA. "Коли щастя наповнює мене, я наче літаю над землею, воно розриває мене, наче мій внутрішній світ розширюється та хочеться ним поділитись та зробити ще когось щасливим", - каже вона.

22 роки, проживає у місті Рівне. Любить танцями та займається ними. Крім того, обожнює музику, книги, подорожі та прогулянки.

Що таке щастя?

Щастя – це  швидше за все поєднання певних складових, яких не вистачає людині, щоб відчувати радість та повноцінність. Особисто для мене це є досягнення цілей, які широко розгалужені. Я щаслива, коли мої старання не проходять дарма, коли в сім'ї панує повне взаєморозуміння та підтримка, коли в мене є до кого звернутися по підтримку, є з порадитися та кого обійняти.

Коли щастя наповнює мене, я наче літаю над землею, воно розриває мене, наче мій внутрішній світ розширюється та хочеться ним поділитись та зробити ще когось щасливим.
Історій багато, але певно, ще на всі 100% я щасливою не була.

Загалом, щастя – це  наявність здоров'я близьких людей, їхні посмішки, розуміння того, що живеш не просто так; підтримка друзів; і ті моменти, коли робиш те, що приносить задоволення не тільки тобі, а й іншим. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему