Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лист 2016

Оксана Матерацька: «Щастя – це спосіб сприйняття життя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Матерацька – героїня Щастя на НародUA. "Щастя" – це  дуже просто, це спосіб сприйняття життя. Усе, що дається, відбувається, – все є щастям і робиться для щастя", - говорить вона.

26 років, с. Балаклея, Черкаська область. Обожнює читання, музику, подорожі, збирання привітальних листівок.

Що таке щастя?

"Щастя" – це  дуже просто, це спосіб сприйняття життя. Усе, що дається, відбувається, – все є щастям і робиться для щастя. А найбільше щастя - тепло людського спілкування!

Щастя часто оформлюється в конкретні моменти, спогади, фото. Бо в моменти "щастя" ти не аналізуєш свій стан, а насолоджуєшся ним і тим, що відбувається.

Для мене воно різне: за запахом, емоціями. Інколи – це запах кави і булочок з корицею, вигляд на Дніпро з вікна, просто нова чорна маленька сукня.

Іноді щастя – це звичні рідні речі, музика під час далекої подорожі, а інколи нові і незвичні, навіть ризиковані речі, як спуск канатною дорогою, стрибок з мосту. Тобто в будь-якому разі – це  приємні враження.

Але найчастіше щастя – це рідні, близькі по духу люди і цікаві історії, які відбуваються з ними. Щастя - абсолютне - це любов до всіх і всього, що навколо.

Найперше я згадую сонце, коли думаю про щастя, коли мружиш очі від тепла і задоволення. І сонячні люди, мої-мої - найтепліші і найближчі!

Я обіймала рідну людину, вона "смачно" пахла і я відчувала себе поряд з нею найщасливішою у світі. До речі, зовсім недавно спостерігала за коромислом веселки.. Скільки щастя було.

Це слово  пов’язане для мене з новорічними салютами, з кожним поверненням додому здалека та насолодою від рідного домашнього запаху, зі всіма подорожами потягом, чаю у високих підстаканниках,  спільними домашніми святкуваннями, з подарунками, зі сходом сонця на морі та місячними доріжками, з Новим роком тощо.

Ось стільки приводів для щастя знайшлося в мене. Усіх і не злічиш. Я щаслива, і це головне.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему