Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2016

Оксана Ластівка: «Головне - розгледіти щастя в сірій буденності»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Ластівка - героїня Щастя на НародUA. "Щастя буває різне: велике і маленьке. Для мене суть в тому, щоб вміти розгледіти щастя в сірій буденності. Мало кому вдається його таки розгледіти", - переконана вона.

24 роки, проживає у Львові. Захоплюється рукоділлям та шиттям. Любить активний відпочинок та подорожі.

Що таке щастя?

Для мене щастя — це гармонія з моїм внутрішнім світом та з близькими людьми, це вміння отримувати кайф від банальних речей і займатися тим, що приносить тобі задоволення. Важливо найти в житті таку справу, яка приносить тобі задоволення. Тоді час пропливає непомітно і ти не втомлюєшся, працюючи.

Щастя – це мати мрію. Добиватися її, втілювати у життя, жити нею. Люди, які мріють, бачать світ по-інакшому. Ніби він грає для них іншими яскравішими барвами.

Щастя буває різне: велике і маленьке. Для мене суть в тому, щоб вміти розгледіти щастя в сірій буденності. Мало кому вдається його таки розгледіти.

Можу поділитися своїм щастям: вчора ходила на концерт гурту «Друга Ріка», наспівалася, настрибалася, зарядилася їхньою енергетикою, драйвом і позитивом на місяць наперед. Це принесло мені неабияке щастя. Ці моменти назавжди залишаться в моїй пам*яті.

Будьте щасливі!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему