Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Трав 2017

Оксана Кришталева: "Щастя — це миті творення"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя — тільки мить, коротка і яскрава, вона вилітає з душі, аби дати місце наступній миті. І так, поки живеш і дивуєшся цьому світові", — розповідає Оксана Кришталева — героїня Щастя на НародUA.

Оксана Кришталева, 42 роки. Живе у Львові. За освітою український філолог і психолог. У житті — письменниця, рукодільниця, керівник літстудії «На горищі», авторка статей на сайті http://korali.info/

18641538 1490536767633749_1490375007_o

Що таке щастя?

Доля подарувала мені багато здібностей, і цим я завдячую Богові, родині та файним людям, які завжди поруч. Отож, світ навколо мене — це райський сад, навіть якщо в ньому не все так справедливо і гарно, як би хотілося. Бо ж краса буває не лише довкола. Якщо бракує краси, то я сама намагаюсь її створити. Своїми текстами, вишивкою, мистецькими речами в побуті, співами популярних пісень і спілкуванням із цікавими людьми.

Це — миті творення. Вони завжди найтонші і найщасливіші для мене. Вони настільки приватні та інтимні, що й сама боюсь собі зізнатись у тому, що щаслива, що маю можливість висловитись словом, думкою, піснею, вишиваними хрестиками.

Творчі люди знають, що такі миті — це повернення до справжнього життя, до духовного і душевного наповнення себе і світу. Але такі хвилини приходять не завжди — до них треба бути готовим, звільнити душу від поганих думок і бруду. Бо душа схожа на коштовну чашу — все залежить, чим її наповнити і по вінця чи тільки на дні.

Миті творення — це останні акорди фантастичних енергій ойкумени, котрі уже сформувались, котрі вигрілись у думках і серці, котрі обрали саме тебе і твою сутність. Тільки після ретельного визрівання вони народжуються і йдуть у світ. 

Якщо маєш що подарувати світові — це чудово! Це і ті щасливі миті творення, які гріють тебе, а відтак і тих, хто поруч. Бо щастя — тільки мить, коротка і яскрава, вона вилітає з душі, аби дати місце наступній миті. І так, поки живеш і дивуєшся цьому світові.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему