Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лист 2018

Оксана Ягла: "Щасливою мене роблять книги"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Кожен із нас є щасливим, просто потрібно вміти розпізнавати щастя", – розповідає Оксана Ягла – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Занурююся в книги, люблю все, що пов’язане з письмом

Мене звати Оксана, мені 17 років. Я творча натура, люблю писати твори. Публікую дещо із своїх текстів у Instagram під ніком @sanaa_marr. В майбутньому мрію, щоб мене публікували і читали. Мрію стати письменницею, бо повністю занурююся в книги, люблю все, що пов’язане з письмом. Мене надихає природа. А велосипед - це те, без чого я б не прожила й тижня.

Зараз я навчаюся в технічному коледжі імені Івана Пулюя в Тернополі за напрямком «туризм». Подорожі - це також те, що я люблю. Крім того, захоплююся психологією, психологом теж думаю стати. Люблю стежити за поведінкою людей. Ще моєю маленькою мрією є те, щоб усі собаки  знайшли свої домівки, а не мерзли на холоді. Хочу, щоб коли мене не стане, залишилось щось на згадку.

Що таке щастя?

46310741 530531297428945 397873409385562112 n

Для кожного щастя є різним. У кожного своє бачення цього чудового почуття. Та я більш як впевнена, що кожен хоче бути хоч трішки щасливим.

Для мене щастя - це коли є люди, яким ти потрібна, які завжди на тебе чекатимуть, дзвонитимуть і не забуватимуть. Під словом щастя я розумію те, що коли хтось щасливий, то йому має бути добре. Мені добре, коли я приїжджаю в село, де людей набагато менше. Коли я можу піти погуляти на самоті й усамітнитися з природою.

Щасливою мене роблять книги. Я вдихаю їхній аромат і почуваюсь щасливою.

Я щаслива, що можу бачити, чути і ходити. Бо саме це дозволяє мені вслухатися у звуки природи, бачити неймовірні пейзажі, ходити, щоб потрапити туди, куди хочу. Без всього цього я б не пізнала щастя. А ще я дуже тішуся, коли мене пригощають солодощами.  Та найголовніша причина щастя - це те, що я і мої рідні живі і здорові.

Кожен із нас є щасливим, просто потрібно вміти розпізнавати щастя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему