Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Квіт 2014

Оксана Дуплій і щастя: захоплення-освіти, щасливі рідні, мир, психотерапія

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Оксана Дуплій. Вона намагається зробити щасливими інших. Захоплення Оксани Дуплій з часом переростають в освіти. Їй у житті допомагає психотерапія. Оксана мріє працювати в кіно.

Оксана Дуплій, 25 років. Захоплюється нарощуванням нігтів, фотографією, психологією. Усі її так звані "захоплення" переростають в освіти. "Ще люблю різну декоративно-прикладну творчість, живопис, декупажі, квілінги усякі, усе нове і цікаве", - розповідає Оксана Дуплій.

 

 1025314

 

- Людина відчуває проблеми, коли доводиться боротись за життя, коли небезпечні ситуації типу війни, бідності. Все, що загрожує життю, працює проти щастя. А щастя - це коли не треба виживати, а можна просто жити, насолоджуватись життям. Багато в чому мені допомагає психотерапія: я і сама стаю щасливою, і намагаюсь зробити щасливими інших. А якщо по-простому, то щастя - це коли поруч рідні люди, всі щасливі та здорові. Всі люблять одне одного й ніхто не свариться. По суті мир у всьому світі і є щастям. А мрії - це вже окрема тема. Коли основні потреби задоволенні, то можна подумати і про самореалізацію. Моя мрія - працювати в кіно.

 

 

Фото надані Оксаною Дуплій

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему