Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лют 2017

Оксана Дрогомирецька: «Щастя складається із маленьких миттєвостей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Дрогомирецька – героїня Щастя на НародUA. "Щастя не буває забагато. Від нього не відмовляються. Його хочуть. Щастя - це потреба!" – розповідає вона.

Оксана Дрогомирецька – географ-викладач, любить і пише поезію.

Що таке щастя?

Спасибі, що змусили мене задуматися над тим, що є сенсом людського життя. Бо для чого ми приходимо в цей світ?! Для того, щоби залишити після себе слід на цій землі і бути щасливими. Щасливі люди залишають «гарні сліди»…

Як бути щасливим у цьому непростому сплетінні вічних потреб, неминучих проблем, стихійних емоцій під назвою життя?! Треба вміти! І, для початку, потрібно зрозуміти, що тобі треба для щастя! От що треба - те і шукай, до того іди, того прагни! І коли ти досягнеш того, чого хочеш,- тоді прийде ота мить найбільшого задоволення, найбільшого сплеску емоцій. То і є щастя. Воно складається із маленьких миттєвостей. Його не буває забагато. Від нього не відмовляються. Його хочуть. Щастя - це потреба! Втамування однієї потреби тягне за собою появу іншої. Коли ми можемо назвати себе щасливими?! Тоді, коли досягли в житті того, чого хотіли, коли втамували всі свої малі і великі потреби. Суха економічна теорія! Але дозвляє зрозуміти, як прожити життя так, щоби в кінці його сказати собі: я була щаслива!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему