Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2016

Оксана Данюк: «Усе найкраще, що може віддати одна людині іншій, – це щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Данюк – героїня Щастя на НародUA. "Я заходжу, а мама тицяє собі пальцем в щоку й каже: "Ти забула мене поцілувати". Хіба в цьому не кроється істинне щастя?", – говорить вона.

24 роки, м. Житомир. Для Оксани медицина  це і хобі, і основна робота. Крім того, вона обожнює співати, писати вірші, гуляти вечірнім містом.

Що таке щастя?

Щастя – це слухати його голос і розуміти, що ти не одна. Звичайно, в першу чергу, щастям є батьки, брати й сестри,  кохана людина, які завжди поряд. Хочеться літати, коли чуєш від них такі слова, як: "ти моє сонечко", "дякую, що ти є"… Щастя – це коли про тебе турбуються та переймаються тобою, це ніжність, це дотик, це час, який тобі приділяють, це добрі слова в твій адрес. Все найкраще, що може віддати одна людині іншій – це щастя.

Коли приїжджаю до батьків у гості і всі наперебій спішать мене обійняти - це теж свого роду щастя. Те неповторне відчуття, піднесений настрій, що тебе раді бачити, просто незрівнянний. В нашій сім'ї, можна сказати, з'явилось правило, коли ми приїжджаємо, то обов'язково обіймаємо і цілуємо в щічку батьків. Одного разу, приїхавши додому, я, як і завжди, привіталася із батьками, пішла ставити речі, як зненацька чую з кухні голос: "Оксана". Я заходжу, а мама тицяє собі пальцем в щоку й каже: "Ти забула мене поцілувати". Хіба в цьому не кроється істинне щастя?

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему