Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2015

Оксана Дахній: «Щастя - це коли ти любиш»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на порталі НародUA – Оксана Дахній. "Щастя – коли ти бажаєш всім добра, миру, тепла, взаєморозуміння", - говорить вона.

Оксана Дахній, вчитель образотворчого мистецтва. Захоплюється музикою, в’язанням, дизайном та вишиванням.

- Щастя для мене – це здорові діти, рідні; це, коли ти любиш і відчуваєш, що тебе люблять просто так, а не за щось; це, коли ти можеш сказати комусь, що ти любиш і ти можеш робити щось добре; це, коли знаєш, що тебе завжди чекають, бо хочуть бути поруч; коли вранці прокидаєшся і з радістю йдеш на роботу (не зважаючи на погоду); коли повертаєшся додому і тобі дуже добре, затишно... Коли ти живеш у гармонії з собою і можеш співіснувати із зовнішніми чинниками; коли ти здорова і можеш бути поруч із своїми дітьми, рідними, віддавати їм своє тепло і відчувати себе потрібною.

Щастя – це, коли ти щось твориш, а результати цього більші, ніж ти розраховуєш; коли ти отримуєш задоволення від професії, яку сама обрала; коли ти радієш життю, коли приймаєш його таким яким воно є і просто любиш все навколо: сонце, небо, свою землю, свою країну, в якій живеш.

Щастя – коли ти бажаєш всім добра, миру, тепла, взаєморозуміння; коли поруч люди, що допомагають жити, відрізняти "чорне і біле", спонукають до вдосконалення; коли є гармонія між всесвітом і тобою.

Коли ти віриш, що все буде добре, ось щастя!!!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему