Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Черв 2016

Оксана Чухань: «Усі шукають щастя, але бояться його знайти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Чухань – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливим - це мати можливість бачити цей світ, можливість бути вільним і незалежним, можливість творити, любити, вдосконалювати цей світ, одним словом - відчути життя!", – стверджує вона.

Оксана Чухань, 19 років. Проживає у Львові, навчається в ЛНУ ім. І. Франка на біологічному факультеті, кафедра – екології, 3 курс. Закінчила модельну школу «OK'S Models». Має бажання творити і відкривати себе у чомусь новому.

Що таке щастя?

Кожного дня, кожної секунди, мільйони людей шукають щастя.

Ви не можете ні купити щастя, ні продати його.

Деякі люди не мають нічого в житті; вони не мають стабільних робочих місць або власних квартир, але вони дійсно щасливі; вони зустрічаються щодня з посмішкою, вони сміються і отримують задоволення від життя, для них бути щасливим - це мати можливість бачити цей світ, можливість бути вільним і незалежним, можливість творити, любити, вдосконалювати цей світ, одним словом - відчути життя! Дивлячись на інших людей, які завжди бурчать про свої нескінченні проблеми, незадоволеність в житті - такі люди бачать тільки темні сторони у всьому, і це заважає їм бути щасливими. Можливо, саме час все виправити, кожної секунди ми можемо все змінити, все перезавантажити і почати наново. Та все можливо, поки Ти живий!

Ми повинні усвідомити, що відчуття щастя не є викликане просто розважанням через свої примхи. Щастя - це не просто життя, прожите, накопичуючи моменти задоволення.

Так (!), всі шукають щастя, але, при цьому, бояться його знайти…

Що робить мене щасливою:

- Люди, які роблять свою роботу з любов’ю, навіть якщо вони варять каву чи розносять зранку газети;

- Музика, яка здатна перенести тебе в іншу реальність;

- Самотність, коли вона стає необхідною для тебе і ти бачиш поезію там, де того не бачив;

- Дороги, які чекають мене… І навіть, якщо я не досягну якоїсь своєї мети, я знаю, що ніщо не завадить мені насолоджуватись пейзажами дорогою до неї.

Щастя - поруч, жаль, що не всі люди здатні відчувати це!!!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему