Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Трав 2014

Оксана Андрейків: «Щастя-душа є в кожній людині»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Оксана Андрейків - героїня унікальної рубрики ЩАСТЯ. Вона живе за принципом: зробиш щасливим себе - щастя пізнають і довколишні. Оксана Андрейків вважає, що щастя - це душа, частина Бога, яка є в кожній людині. І тільки та людина, яка здатна віднайти у собі це щастя, цю душу, стає людиною на всі 100%.

"Щастя не в тому, що ви робите, і немає щастя в тому, що ви отримаєте в результаті своїх дій. Щастя - це Ви. Ви шукаєте Щастя, але насправді ви шукаєте Себе!"

Цезар Теруель

 

Оксана Андрейків. Проста собі людина, що прагне щастя.

- «Перший твій обов'язок полягає у тому, щоб зробити щасливим самого себе. Якщо ти сам щасливий, то ти зробиш щасливим й інших. Щасливий може бачити тільки щасливих довкола себе», – Людвіг Фейєрбах. Що тут можна додати... Це моє життєве кредо. Спитаєте - чи виходе? Так.

Якщо бути відвертим, теперішня ситуація в моїй країні не дає змогу відчувати себе щасливим на всі 100%. І навіть нема впевненості, що це все скоро мине... І це при моєму повному оптимізмі... Та твердо знаю одне - людина просто зобов'язана бути щасливою і в цій ситуації. Інакше не можна бути людиною на всі 100%.

Спробую пояснити: в моєму розумінні щастя=душа=частина Бога - в кожній людині. В когось та частинка маленька, що й під мікроскопом тяжко роздивитися, а в когось величезна як всесвіт. Така й людина, так вона й живе, так і відчуває своє щастя. Це та величина, що лиш частково залежить від зовнішніх чинників. Це те, що кожна людина творить собі сама.

 

 

Фото надане Оксаною Андрейків

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему