Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Жовт 2017

Ніна Головченко: "Щастя як внутрішня гармонія"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Трапляються миті, коли увесь негатив зникає, коли Бог посилає тобі сильну добру Людину і вказує шлях до наступної вершини, − тоді душа переживає стан світлої гармонії, яка дає снагу до життя знов", – розповідає Ніна Головченко – героїня Щастя на НародUA.

Ніна Головченко родом із села Богданівка Київської області, проживає і працює в Києві. Освіта вища, педагогічна: Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького (1981), Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка (2002). Учитель літератури в другому поколінні. Доцент, кандидат педагогічних наук, член Національної спілки журналістів України.

Що таке щастя?

Поняття щастя у кожної людини має своє наповнення. Через те воно суб’єктивне. Категорія щастя змінюється відповідно до того, як живе і дорослішає людина. Через те вона мінлива. Але відчуття щастя завжди пов’язане з відчуттям внутрішнього спокою, певної рівноваги, гармонії. Для мене отака внутрішня гармонія неможлива тоді, коли:

  • у моїх дітей такі проблеми зі здоров’ям, яким я зарадити не можу;
  • навколо мене маліють і дрібніють у своїх духовних цінностях люди;
  • у родині як мильна булька лопається злагода, і ти вже почуваєшся не донькою/сестрою, а…;
  • у країні триває війна, і почуття провини перед загиблими на Майдані і в зоні АТО підточує будь-яку позитивну емоцію...
  • тебе настільки виснажують оці проблеми, що ти сама вже не спроможна випромінювати любов, добро і світло.

І от коли трапляються миті, коли увесь негатив зникає, коли Бог посилає тобі сильну добру Людину і вказує шлях до наступної вершини, − тоді душа переживає стан світлої гармонії, яка дає снагу до життя знов. Але такі миті не тривають вічно. У цьому теж ще одна ознака щастя…

Поділіться з друзями: