Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Черв 2016

Ніна Дикальчук і щастя: дзвінки посеред ночі й шалені вчинки

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наша сьогоднішня героїня рубрики «Щастя» Ніна Дикальчук родом з Золотоноші Черкаської області. Вона любить природу і вважає її головним своїм натхненником. «Все хороше у нас від природи, все погане ми виховуємо в собі самі», - ділиться вона.

Ніна Дикальчук любить море і красивий український одяг, співає українські пісні і читає Шевченка. Про своє щастя охоче розповідає читачам НародUA.

Що таке щастя?

Щастя – це коли посеред ночі тобі телефонує подруга і ви до ранку розмовляєте про найсправжнісінькі дрібниці. Щастя – це коли ти не можеш довго заснути, бо пам’ятаєш, що не дочитала цікавий роман. Щастя – це коли ти чогось шукаєш і знаходиш. Щастя – це шалені, не обдумані і не сплановані вчинки. Щастя  це дурість, яку не вибити з голови, і адреналін, який ти сам заливаєш собі в кров.

Щастя – це коли ти перемагаєш. Перемагаєш себе, свої звички, свій характер. Щастя – це бажання змінюватися і рости. Бажання рухатися вперед і вести за собою ще когось – це щастя. Бо в компанії веселіше. І це правда. Адже, як не крути, а щасливими нас роблять люди. Люди, які телефонують серед ночі і не зупиняють, коли ти робиш щось божевільне. Речі і події, які змінюють наше життя – це щастя.

 

Фото надані героїнею   

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему