Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Черв 2015

Ніколетта Буркало: «Щастя - це відкрите серце»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ніколетта Буркало - героїня Щастя на НародUA. "Головне - ніколи не здаватися і вміти знайти щось хороше навіть у найсумніших і найважчих ситуаціях", - говорить вона.

Ніколетта Буркало, 17 років, живе у місті Мукачеві Закарпатської області. Цікавиться книгами, історією. Вона любить малювати і грати на фортепіано.

- Я задумалася, що ж для мене щастя, і ці думки змусили мене усміхнутися.

Насправді щастя - поняття непросте, і дати точне означення йому дуже важко. Залежно від настрою, для мене щастя - в різних речах, подіях.

Коли я радісна, то навіть проміння літнього сонця або гроза посеред ночі може зробити мене щасливою.

Щастя - і в коханні, якщо воно взаємне. Щодня гуляти, спілкуватися і просто проводити час разом із коханою людиною - це надзвичайно класно.

Щастя - коли батьки живі і здорові, коли друзі поряд і завжди допоможуть, підтримають.

Щастя є навіть у труднощах - особливо, коли людина може їх подолати. Я дуже щаслива, коли можу впоратися із завданням, яке на перший погляд виконати нереально.

Навіть сама праця і зусилля приносять радість, якщо це те, що я люблю робити.

Щастя. Що ж воно таке? Дивне, таємниче, загадкове... Щастя завжди поряд, хоч його мало хто помічає. Колись я була впевнена, що в щастя карі очі. Не випадково. Скільки неймовірних і радісних моментів було пережито з тими очима, з тою людиною, яка була важливіша за всіх і все.

Але все має свій кінець, і цей веселковий період життя теж. І ті очі, які колись ще були щастям, стали моїм болем. І я почала відчувати, що гину. Кожен день намагатися дочекатися вечора, щоб заснути і знову прокинутися в тому ж лайні, в яке перетворилося моє життя без мого щастя.

Тоді я зрозуміла, що час щось змінювати. І побачила - щастя поряд, головне - відкрити наші серця, і не ховатися від нього.

Воно - у всьому: в смачному і свіжому круасані на сніданок, той сніданок, який розпочне новий, щасливий день життя. І цей день, кожна його година, кожна мить - це можливість жити, творити і бути щасливим.

Тому моя думка - не потрібно сидіти, склавши руки, і чекати, поки щастя постукає у двері, а треба самому створювати його. Головне - ніколи не здаватися і вміти знайти щось хороше навіть у найсумніших і найважчих ситуаціях. Щастя вам!

 

Фото надане Ніколеттою Буркало

Поділіться з друзями: