Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лип 2016

Ніколетта Білак: «Чому президент не може зробити всіх людей щасливими?»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ніколетта Білак – героїня Щастя на НародUA. "Хіба щастя від нас всіх так далеко? Потрібно просто відкрити очі і озирнутись навколо себе", – говорить вона.

Ніколетта Білак, майже 20 років. Родом із Закарпатської області, та частіше буває у Львові, так як там навчається. Захоплюється настільним тенісом, любить співати, грати на піаніно, читати та активно проводити свій час.

Що таке щастя?

Чому президент не може зробити всіх людей щасливими? Тому що кожна людина бачить щастя по-своєму. Для когось щастя - це гроші, для когось хліб, а для когось просто бути поруч з рідною людиною. Я постараюсь пояснити, чим саме для мене є щастя.

Щасливе життя мати - це просто. Людина повинна в усьому шукати плюси. Люди думають, що якщо вони будуть мати машину, гроші, то вони будуть щасливі. Але щастя не в грошах і не в машині.

Людина в своєму житті проживає різні ситуації.

Коли ми були малими, батьки завжди говорили: «Радій, доки ти мала, а то потім виростеш - будеш не рада.» Але кожна дитина завжди хоче бути дорослою... Хоче мати круту машину, хоче сидіти за кермом, гроші мати, ходити в туфельках, і гратись зі своїми дітьми, а не з ляльками. Тоді ми не цінуємо той найпрекрасніший момент життя, в який ми ще не раз будемо хотіти повернутись. Проходить дитинство... Ми вже вчимось… Батьки знову кажуть: «Вчись, бо потім піде робота, сім'я.» Ти працюєш, і розумієш, що тобі нема куди діватись. Тобі ж треба прогодувати сім'ю, так, як у тебе є для кого жити.

Всі ми живемо в такому темпі життя, що іноді не задумуємось над найбільш простими речами і шукаємо щастя не там. Воно часто буває біля нас. Просто ми його не помічаємо.

Людина може повернутись в дитинство. Повернутись через своїх дітей. Коли діточки маленькі, ти опускаєшся на той момент на їхній рівень. Граєшся з ними, просто живеш з ними. І відчуваєш себе знову в моменті дитинства.

Іноді можна просто сісти і помріяти. Так звучить, можливо, і нереалістично. Але хіба ніхто з вас не мріє? Не мріє навіть про машину ту, чи про ту єдину людину, яка буде вести тебе по життю??? Всі ми мріємо. Кожна людина, яка має мету в житті, мріє про щось. Хіба щастя від нас всіх так далеко? Потрібно просто відкрити очі і озирнутись навколо себе.

Хіба ти нещасливий(-ва)? Ти просто не бачиш щастя. Щастя в тому, що твої батьки живі, що ти маєш хороших друзів, що тобі дав Бог життя.

Тож труднощів нема в тому, щоб бути щасливою в житті. Просто потрібно жити і радіти.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему