Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Серп 2015

Неля щаслива. У неї є коханий чоловік поруч, а вдома чується дзвінкий сміх улюбленої донечки

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Неля Іванова – героїня Щастя на Народ UA. «Для мене щастя – це моя сім’я», - говорить вона.

Неля народилась у маленькому містечку Здолбунів Рівненської області, має польське коріння, разом із сім’єю проживає у місті Ґданськ (Польща). Обожнює готувати для рідних і завжди пам’ятає про свій фізичний і духовний розвиток. Любить створювати затишок власноруч. В кімнаті донечки Яни на стінах пурхають метелики, восени вона допомагає мамі готувати годівнички для птахів, а взимку на склі вікон з’являються зимові пейзажі.

Неля щаслива.

-     Моє щастя – це моя сім’я. Коханий чоловік поруч, дзвінкий сміх улюбленої донечки. Прогулянки на березі моря, відвідування тварин у зоопарку…  Навіть банальне ласування морозивом у кафе викликає усмішку на обличчі. А ще дуже люблю час, проведений з Ігорем, коли я влаштовую для нас романтичні вечері. Серце завмирає при кожному спогаді приємних мить із нашого життя.

Але моє щастя не закінчується на хороших миттєвостях… Коли надходять проблеми, ми їх вирішуємо разом. І ті перешкоди, що ми долаємо разом – теж для мене щастя. Бо ми разом. Ми підтримуємо і розраджуємо один одного. Я знаю точно: щастя моєї сім’ї залежить не тільки від приємних чи неприємних моментів… Наше щастя тримає у Своїх руках Бог. Це те, що нас з’єднує і живить. І те, що дає завжди любов, бо Бог – це любов.

 

 

Фото Анастасії Ушинської

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему