Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2016

Неля Сауляк: «Справжнє щастя – дихати в одному ритмі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Неля Сауляк – героїня Щастя на НародUA. "Буду божеволіти і дивуватись, адже нереально мати такі телепатичні зв’язки", - зізнається вона.

Неля Сауляк, 37 років, місто Кривий Ріг. Вільний журналіст, працює позаштатно в "Україні Молодій", громадська активістка, волонтер, організатор літературних зустрічей.

Що таке щастя?

Люблю спілкуватися з людьми, подорожувати та додавати трохи барв у сірість буднів…

Іноді в мене бувають напади такого щему ніжного, з’явиться раптом туга мінорна - аж до сліз! Наче невидима ниточка простягається крізь час і простір і поєднає нас. Здається, в ту мить він про мене згадує чи навіть сумує. Правда це чи ні – не знаю (не дзвонити ж йому з цього приводу). У такі хвилини я закриваю очі, пірнаючи в тихеньку річку спогадів і мрій. Пригадую лагідні теплі руки і безмежну глибину очей. Дорога серед поля, всіяна волошками і маками і легенький грайливий вітерець. Гіпнотичне цвіркотіння коників і запах стиглого літа. Як травичка лоскоче ноги, а хмарки малюють для нас казкові візерунки.

А потім, повертаючись у сьогодні, - біжу чимдуж на кухню, щоб приготувати для нього улюблену страву.

Увечері, коли запитає, що сьогодні за свято – буду вигадувати кумедні назви, аби тільки не розчулитись, не «розкиснути» і не зізнатись, як же було сумно без нього. І коли він скаже, що хотів залишити справи, щоб швидше приїхати, бо щось тягнуло додому – загадково усміхнусь і скажу, що то не щось, а хтось не лише додому тягнула, а ще й вечерю улюблену приготувала. А сама буду божеволіти і дивуватись, адже нереально мати такі телепатичні зв’язки…

Це і є справжнє щастя – думати на відстані в унісон. Дихати в одному ритмі.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему