Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Трав 2018

Назар Шевченко: "Щастя – це коли ти переступаєш свою межу та освоюєш непевне"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя не за горами, щастя – в горах. Я кожного року влітку на тиждень іду в похід у Карпати…", – розповідає Назар Шевченко – герой рубрики Щастя на НародUA.

Фотографія як щось особливе і таємниче

31543785 2539593952932460 8777648409709379584 n

Я з Борислава Львівської області. Навчаюсь у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, на факультеті історії, політології та міжнародних відносин, спеціальність – історія.

З дитинства цікавлюсь фотографією. Для мене фотографія завжди була чимось особливим і таємничим. Згодом цікавість переросла у захоплення, і ось уже другий рік займаюсь фотографією професійно (хоч фотографом себе ще не називаю). Фотографую все: пейзаж, тварин, портрет, репортаж, макро тощо. Не можу ще знайти свій стиль, у якому мені б хотілось розвиватись. Мрію стати найкращим фотохудожником світу.

Окрім цього займаюсь також відеозйомкою. Працюю оператором на громадському телебаченні «Info Key». Також спробував себе в ролі кінооператора та режисера у студентській кіностудії «StudArtFilms». Люблю читати книги, улюблений жанр – антиутопія.

Що таке щастя?

Саме поняття щастя досить відносне. Перш за все, для мене – це щастя у деталях. Люди дуже часто люблять все ускладнювати, жалітись на все на світі, вони на все дивляться загальним кадром, не помічаючи дрібниць, які роблять нас трішки щасливішими.

Наступне для мене – це бути для когось корисним та потрібним. Не знаю чому, але я отримую кайф від того, що комусь допоміг чи щось порадив. Напевно, це дивно.

І найголовніше: щастя не за горами, щастя – в горах. Я кожного року, влітку, на тиждень іду в похід у Карпати, щоразу мене манить цей горизонт, щоразу отримую дозу натхнення на цілий рік та стараюся фотографією передати цю таємничу атмосферу величних гір.

32090088 2539581022933753 3827629310361993216 n

Як висновок, хочу сказати, що загалом, щастя – це коли ти переступаєш свою межу, виходиш за межі свого комфорту та освоюєш непевне.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему