Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лип 2017

Наталка Янушевич (Свойкіна): "Почуватися щасливою не перестану, доки житиму"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Думки про сенс життя – від людини до інфузорії туфельки - також наскрізь пронизані щастяшуканням.

"Щастя – це знайти загублений пакетик кави в кишені наплічника на Мармаросах, це дотики вітру до шкіри, це відсутність мобільного зв’язку хоч на кілька днів", – розповідає Наталка Свойкіна – героїня Щастя на НародUA. Вона з Дрогобича. Філолог та практичний психолог, працює в школі. Пише пісні для дітей та вірші.

Що таке щастя?

Наука, мистецтво і досвід людей зводяться тільки до єдиного питання - пошуку щастя. Упродовж віків, від Землі до Місяця і назад, у всесвітньому масштабі й локальному… Попереду лише туго переплетена зі щастям тема кохання. Думки про сенс життя – від людини до інфузорії туфельки - також наскрізь пронизані щастяшуканням. І хоча у кожного це відбувається по-різному, ми все ж здатні час від часу на спільний бойовий вигук щасливих. При цьому почуваємося такими навіть без найменшої, найпростішої дефініції в переповнених насолодою і розгойданих головах. А що такого? Адже всі ми трохи схожі. Тому концерт чи сходження на вершину викликають однаковісінькі мурашки в багатьох.

І все-таки, щастя дуже індивідуальне і ситуативне. Для мене це, коли телефонують дорослі діти і коли наймолодша доня перед виходом з дому підставляє щічку для цілунку: «А підзарядка?». Щастя – це знайти загублений пакетик кави в кишені наплічника на Мармаросах, це дотики вітру до шкіри, це відсутність мобільного зв’язку хоч на кілька днів. Щастя - це багато разів слухати «Yemu» Самвела Ервіняна чи якусь пісню, що засіла в голові. Щастям може бути кружальце цитрини, коли мені невідомо чого хочеться з’їсти, коротка смс-ка від чоловіка, що все ок, солов’їне гніздечко просто під вікнами. Щастя – це читати новий вірш улюбленого автора в стрічці на Фб, це повідомлення, що якась дитина одужала, це можливість мати однодумців.

Мабуть, і я не зможу якось чітко описати, що таке щастя, однак почуватися щасливою не перестану, доки житиму. Бо щастя – навколо і всередині, до мене і від мене, разом і наодинці, в речах і відчуттях – у всіх можливих вимірах.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему