Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Черв 2016

Наталя Уварова: «Щастя – це резонанс душі і бажань»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Уварова – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це погляд за обрій, це політ крізь хмарини над усім світом до своїх зірок. Відчувати себе і все навколо єдиним цілим", – стверджує вона.

Наталя Уварова, м. Херсон. Обізнана у всіх видах страхування, поетеса, сценарист, ведуча, учасниця літературних та театральних фестивалів, бард – автор та виконавиця власних пісень. Обожнює самоосвіту, дізнаватись, відкривати щось нове, пізнавати себе та оточуючий світ, подорожувати.

Що таке щастя?

Досі так глибоко задумувалася, що для мене є щастя… Звісно, певна, кожен рано чи пізно думав про це. Врешті в мене намалювалася словесна картина на папері, якою хочу поділитися, чим уявляю щастя.

Щастя - це резонанс душі і бажань. Це любити усім нутром когось навзаєм. Щастя - це гармонія непоєднуваного. Це натхнення і радісні думки, щира посмішка на обличчі. Навіть горе-біду легше пережити, коли у серці сонячно і співають солов'ї. Це новий світанок, воно дарує веселку після дощу і глибокий подих на повні легені. Це напрямок думок крізь простір і час. Це наш свідомий вибір, і крок до самопізнання та шлях до істини. Це погляд за обрій, це політ крізь хмарини над усім світом до своїх зірок. Відчувати себе і все навколо єдиним цілим. Втілення власних думок і справ у щось неймовірне, неповторне. Це сила творити, це суть і сенс життя, нескінченна музика душі.

Кожна людина щаслива по-своєму і в той час однаково, вона вільна думками вважати, в який саме момент перебуває у стані щастя, тож бережіть цей стан душі, будьте щасливими, посміхайтеся, радійте життю частіше, тоді й життя буде сповнене яскравими барвами.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему