Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Груд 2016

Наталя Святокум: «Щастя – це відчуття духовного наповнення»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Святокум – героїня Щастя на НародUA. "Щастя не завжди залежить від зовнішніх чинників. Наприклад, були випадки, коли двоє закоханих, перебуваючи  в окопі, під ворожими пострілами, почувалися щасливими. Парадоксально, хіба ні?", – розповідає вона.

Наталя Святокум, м.Новомиргород. У якійсь мірі поетка,  у якійсь – журналістка. Народилася в Казахстані, що вплинуло на світогляд – сьогодні категорична, ідейна українська націоналістка. В житті – просто людина, мати двох доньок. За фахом – режисер театралізованих видовищ, народних свят і обрядів.  Безкомпромісна, часто емоційно вибухонебезпечна. Любить любити людей і вірити в них. Найвища духовна цінність – щирість і справжність в усьому. Ненавидить шовк, рівні лінії, троянди і парфуми. Не вірить в існування ідеальних людей і безсмертя.

Що таке щастя? 

Щастя – це відчуття духовного наповнення 

Окреслюючи для себе сенси, які може мати поняття «щастя», зі здивуванням усвідомила: для мене особисто це дуже короткочасна модель відчуттів. Ні, я ніколи не заперечувала і не заперечуватиму сам факт існування щасливих людей. Але й того широкого сенсу, який загальноприйнятий, у це поняття не вкладаю.

Що робить мене щасливою? Ймовірно, вдалий збіг оптимально прийнятих життєвих обставин і здійснення підсвідомих чи свідомих очікувань саме у конкретному проміжку часу. Періодично. Але – аж ніяк не постійно. Постійно, як на мене, не буває.

Ми всі знаємо: щастя не завжди залежить від зовнішніх чинників. Наприклад, були випадки, коли двоє закоханих, перебуваючи  в окопі, під ворожими пострілами, почувалися щасливими. Парадоксально, хіба ні? Коли навколо – суцільний «армагеддон», а в душі – світло й тепло?.. Є й інші приклади. Можна мати найкращих у світі дітей, взаємне кохання і море друзів, добробут благополуччя, але в якусь певну мить почуватися страшенно нещасною людиною.

Напевно, щастя для мене більш схоже на ту мить тепла в окопі. Немає різниці, де і чому подібна наповнюваність позитивних емоцій засліпить тебе, щоб штовхнути в ейфорію. Головне, що емоції вчасні. І скажено бажані саме зараз.

Що б не було навколо, але таку мить щастя вже нікому не вдасться у тебе відняти.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему