Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2014

Наталя Шмельова: "Щастя - це можливість навчатися новому"

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталія Шмельова ділиться з Народ UA своїми міркуваннями про щастя та радість. Дівчина вважає, що щастя у кожному пережитому дні, воно всюди. І обов'язковою умовою для того, щоб відчути себе щасливим, це робити добро ближньому.

Наталя Шмельова, 20 років. Захоплення: подорожі та театр.

Одного разу всі ці миті стануть історіями.

Поліна Лінн

- Зрозуміло, що щастя - це поняття не конкретне і своєрідне для кожного з нас. Усі його траткують по-своєму.
Можна рахувати дні за днями, переживати безліч емоцій, не задумуючись ні про що і не цінуючи, а лише потім зрозуміти, - який ти був щасливий саме в ці хвилини.

Хтось може шукати щастя в грошах, кар'єрі. А хтось віднайде його в посмішці мами, в можливості кохати, допомозі ближнім та рідним.
Я намагаюсь вбачати щастя в якихось дрібницях, в кожному пережитому дні, відчутих емоціях, можливості щось творити, навчатися чомусь новому.
Я щаслива, коли щасливі мої рідні та близькі. Ніщо не зможе замінити відчуття радості,коли ти зробив маленьке добро ближньому.
Надихає мене рідний дім. Коли місяцями не маєш змоги бачитись з рідними, починаєш цінувати будь-яку можливість побути з ними поруч.
Щастя в самих нас! Просто треба відкрити своє серце і поділитися його частинкою зі світом,який нас оточує.

2J0AWR9sIy0

Планеті не потрібно велика кількість "успішних людей". Планета відчайдушно потребує миротворців, цілителів, реставраторів, казкарів і тих, що люлять. Вона потребує людей, поруч з якими добре жити. Планета потребує людей з Мораллю, які зроблять світ живим і гуманним. А ці якості мають мало спільного з "успіхом", як він визначається у нашому суспільстві.


Далай Лама


Фото надані Наталею Шмельовою


Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему