Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Січ 2016

Наталя Романова: «Щастя - це прислухатися до серця»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Романова - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це затишок", - каже вона.

Наталя Романова проживає у Львові. Любить інформатику, цікавиться програмуванням. Також вона любить робити професійний манікюр.

Що таке щастя?

- Щастя – це наплювати на все і радіти життю, тому що воно в нас одне. Ніхто не проживе твоє життя краще за тебе. Прислуховуйся до свого серця. Нікого не слухай і будеш щасливий.

Щастя – це затишок. Я ціную теплоту рідного дому, люблю кожну дрібницю, яка оточує мене. Я люблю запах яблучного пирога з корицею, люблю фруктовий чай, люблю приходити додому після важкого дня, люблю все те, що там знаходиться. Для мене дім — це частинка мене. Там моє щастя.

Щастя – це цінувати те, що ми маємо зараз, тому що в будь-який момент ми можемо втратити. Ми стаємо сліпими до того, що бачимо щодня. Але кожен день різний, і кожен день є дивом. Питання тільки в тому, щоб звернути увагу на це диво. Відкривайте своє серце та душу. Тоді ви все ясно побачите.

Недавно в мене народився племінник. Діти завжди носії щастя. Я безмежно рада цій події. Буду мати з ким бавитися та від кого заряджатися позитивом.

Загалом, я маю все, що хотіла. Для мене, мабуть, це і є щастям.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему