Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Січ 2016

Наталя Пихальська: «Щастя - це нікуди не поспішати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Пихальська - героїня Щастя на НародUA. "Нам потрібно в житті так мало для щастя, але так багато, щоб це справді усвідомити", - підкреслює вона.

Наталя Пихальська проживає у місті Львів. Любить читати цікаві книжки, особливо фантастику. Обожнює займатись рукоділлям.

Що таке щастя?

Коли ти зранку встаєш і нікуди не треба бігти – просто щастя. Ти собі  спокійно займаєшся усім, чим хочеш, не поспішаючи. Мені до душі коли люди посміхаються один одному, тому що це завжди дарує крихту щастя. Також коли люди здорові і війни немає в країні та у світі – це теж безцінне щастя.

Щастя - це коли твої рідні та близькі здорові, коли ніщо не загрожує вашому життю, коли є можливість щодня розвиватись та бути кращими ніж вчора. Також щастя - це коли поряд твоя кохана людина, коли здійснюються мрії та найзаповітніші бажання, коли хороші думки матеріалізуються.

Нам потрібно в житті так мало для щастя, але так багато, щоб це справді усвідомити. Така наша людська натура. Женемося за чимось незвіданим, а життя то проплаває повз нас. Ми навіть не встигаємо посмакувати кожен його момент.

Висновок: встигайте жити, творити своє щастя та робити неодмінно добрі справи!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему