Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лют 2016

Наталя Плахтій: «Щастя - це кохати і бути коханим»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Плахтій - героїня Щастя на НародUA. "Важливо кожен день відчувати, що ти щаслива, навіть якщо є проблеми", - говорить вона.

Наталя Плахтій, 21 рік, родом із Самбора, але наразі працює у Львові. Обожнює читати, слухати хорошу музику і дивитися фільми. Любить походи в театр та літні нічні прогулянки.

Що таке щастя?

- Я вважаю, що для кожного по-різному бути щасливим. Тому що кожен з нас по-різному відчуває, думає, робить, є різні бачення проблеми, інакший підхід до тої ж самої справи і т. д. Кожен індивідуальний та унікальний, відповідно, для кожного щастя індивідуальне.

Як на мене, бути щасливим – це кохати і бути коханим, а також діти в майбутньому. Щоб батьки були здорові та жили довго-довго.

Щастя – це мати роботу не тільки для того, аби добре забезпечувати своє матеріальне становище, але й мати роботу до душі. Антуан де Сент-Екзюпері казав, що улюблена квітка ― це перш за все відмова від всіх інших квітів. Інакше вона не здається тобі найпрекраснішою. Те ж саме і зі справою (роботою), на яку витрачаєш життя. На мій погляд – золоті слова.

Важливо кожен день відчувати, що ти щаслива, навіть якщо є проблеми. Зазвичай вони тимчасові. Знати, що все в цьому житті минає і ніщо не триває вічно. Якщо подивитися на все тверезо, то ніхто ніколи нікому не забороняє бути щасливим. Все в наших руках.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему