Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Квіт 2016

Наталя Ключка: «Щастя - це спокій і гармонія»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Ключка - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя - це спокій і гармонія, коли ти розумієш, що ти там, де хочеш бути і з тим, з ким хочеш", - каже вона.

22 роки, проживає у Львові. Любить читати, малювати, займатися  танцями.  Цікавиться туризмом,  активним і цікавим відпочинком.

Що таке щастя?

— Для мене щастя - це спокій і гармонія, коли ти розумієш, що ти там, де хочеш бути і з тим, з ким хочеш, коли тебе не мучать питання про те, що ти маєш зробити завтра, і буденні клопоти десь далеко.

Щастя - це  не залежати від думки інших людей, а мати свою. Іноді ти повинен робити те, що вважаєш правильним, і до біса наслідки та повчання інших людей.

Для мене щастям було, коли ми з сестрою поїхали на Говерлу, ми довго на неї піднімались і сонце тоді шкварило немилосердно, але коли піднялись на вершину - втоми навіть не було. Я  дивилась, а навколо велетенський простір, багато інших гір ніби намальованих, десь там далеко. І ось ми. Маленькі мурашки в порівнянні з ним світом. Це неперевершені відчуття.

Робіть необдумані речі, не думайте про наслідки та просто будьте щасливими! На мою думку, в цьому і полягає істинне щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему