Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2016

Наталя Данилюк: «Щастя – це радість від споглядання простих речей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталя Данилюк – героїня Щастя на НародUA. "Ми і є диригентами власних душ, тому, який тон задамо, так і звучатиме наш настрій", - запевняє вона.

Наталя Данилюк, 35 років, вчитель за освітою, поет за покликанням, смт. Перегінське, Івано-Франківщина.

Що таке щастя?

Що для мене щастя? Це радість від споглядання простих речей, коли звична суєта відходить на задній план і ти зупиняєшся, щоб помилуватися гарним краєвидом, щебетом пташок чи шепотом свіжого приємного вітру!.. Здавалося б, буденні звичні речі, але як часто ми не помічаємо довколишньої краси через власну заклопотаність і постійний поспіх. Хочеться все встигнути, не спізнитися, не втратити можливість ─ і ти несешся кудись,  волочиш за собою тягар прозаїчних роздумів!.. А потім раптово зупинишся... І світ довкола заграє барвами, звуками, пахощами!

Зовсім нещодавно чекала на подругу в центрі міста і купила насіння, щоб погодувати голубів. Те, з якою довірою вони зліталися до мене і сідали на долоню, щоб поклювати смаколики, натхненно воркуючи і лопочучи крильми, не могло не викликати відчуття справжньої свободи і щастя від того, що найпрекрасніше насправді криється у таких простих і звичних речах – як-от ця пташино-людська взаємодовіра і дружба…

Щастя ─ це коли на тебе вдома чекають найрідніші люди, які наповнюють оселю теплом і затишком. Приходиш додому втомлена, а тебе зустрічають усміхнені дитячі очі і радісні дзвінкі голоси! І оте звичне "мамо, що ви купили?" огортає і зігріває тебе, наче улюблений м'якенький плед... Це тепле слово підтримки і розуміння, коли близька людина радіє твоїм найменшим успіхам і перемогам в той час, коли інші нічого не помічають.

Щастя ─ це приємне спілкування в колі найкращих друзів, з якими в тебе багато спільного, зокрема - творчість. І хоча ці зустрічі бувають нечастими, але такими очікуваними і насиченими, наче добре вистояне вино! Обмін думками, враженнями, творчими планами ─ все це надихає і окриляє. Ти відчуваєш себе потрібною, хочеш дарувати людям тепло, радість і турботу. Тебе розуміють, бо поряд є ті, котрі на одній хвилі з тобою. Після кожної такої зустрічі ти повертаєшся додому приємно втомленою і щасливою від того, що по жмуткові роздарувала себе іншим, отримавши навзаєм щедру порцію тепла і любові.

Ми і є диригентами власних душ, тому, який тон задамо, так і звучатиме наш настрій. Вміймо насолоджуватися кожним днем і віднаходити величне у простому.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему