Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лют 2020

Наталя Болгарова: "Щастя треба створювати власноруч"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це саме життя. Адже треба просто жити, насолоджуючись кожною хвилиною, кожною миттєвістю", – розповідає Наталя Болгарова – героїня Щастя на НародUA.

 83372682 482543775789759 6375757519301640192 n

Я народилася, виросла та отримала освіту в Кривому Розі. Велике промислове місто. В 2012 році переїхала до Києва. Спочатку було дуже важко, але я отримала гарний досвід, який став дуже важливим згодом. Підкорити столицю буває не завжди легко, але хто з тих, хто чогось досягнули, з цим не стикався.

Я працюю в компанії «Єврокар», офіційний дистриб’ютор автомобілів «Skoda» в Україні. У вільний час займаюся репетиторством (німецька на англійська мови), дуже люблю мандрувати (особливо Україною), веду свій блог, присвячений театру та кіно.

Що таке щастя?

82061101 151827852934527 5805677151369822208 n

Коли питають, що таке щастя, то відразу чомусь згадується герой фільму «Доживемо до понеділка», який написав у своєму творі тільки одне речення: «Щастя – це коли тебе розуміють». Із ним важко не погодитися. Важливо мати в своєму оточенні людей, які тебе розуміють та сприймають такою, яка ти є.

Так все-таки, що таке для мене щастя? Я раніше перебувала в постійному пошуку цього самого щастя, не замислюючись над тим, а що це таке насправді. Тільки останнім часом потрохи почала усвідомлювати. Щастя – це саме життя. Адже треба просто жити, насолоджуючись кожною хвилиною, кожною миттєвістю. Воно швидкоплинне, і на погані речі, на поганих людей слід менше звертати уваги та приймати їх до серця.

Щастя – це здорові та живі батьки, які, як в дитинстві, можуть прийти на допомогу та підтримати. Щастя – це коли ти здорова та всі проблеми можеш вирішити. Щастя – це надійні друзі, які тебе розуміють. Це коли ти можеш ставити цілі та їх досягати, коли в тебе є улюблена справа, якій готова приділяти увагу та час. Це коли тебе оточують цікаві люди. А ще – це коли ти можеш бути корисною іншим людям.  

Щастя не треба шукати, воно не лежить на дорозі. Щастя треба створювати власноруч.  Саме тоді, коли ви це зрозумієте, ви усвідомите, що ви щасливі.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему