Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Лип 2018

Наталя Анікєєва: "Щастя – дивитися в очі коханій людині і знаходити там усе"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це свобода. Чомусь на рівні відчуттів вона для мене найяскравіше проявляється на природі – серед гір або поблизу моря", – розповідає Наталя Анікєєва – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Мрію тримати маленьке кафе, а жити прямо над ним

37006062 2080113242234402 8999244691840958464 n

Я – 22-річний фінансист, півроку тому випущений нашою освітньою системою у велике життя. Родом із теплого Криму, але який для мене щось на кшталт колишніх – назавжди люблю, надовго – біль, проте дбайливо та надійно похований у схованках пам’яті. Може саме завдяки місцю походження маю непереборний потяг до води і сонця. Люблю книги, джаз, гумор, кантрі, велосипеди, прозу та вірші, готувати, риболовлю. Зараз пробую себе у різному, намагаюся нащупати справді свою сферу.

Мрію колись тримати маленьке кафе із великими масивними ставнями на вікнах, а жити прямо над ним. День розпочинати на балконі – у сорочках і на босу ногу, але з книжками і круасанами. Кожен ранок запускати усередину сонце та постійних відвідувачів, варити каву та шоколад, а ще робити морозиво за італійськими рецептами, які підслухаю на Сицилії. Ввечері зачиняти і підніматися на дах – пити вино та чути шум міста, що тоне у сутінках, навчитися бринчати на гітарі і класти на музику чиїсь вірші. Часто кликати тих, хто розуміє.

Що таке щастя?

Я не впоралася із тим, щоб відділити опис себе та думки про щастя. Бо я ж і є те, що відчуваю, у цьому плані я істинно жінка, що поробиш.

Щастя для мене – це, передусім, дивитися в очі коханій людині і знаходити там усе – свої мрії, страхи, біль, силу, радість від зустрічі, усе на двох. Якщо любити, то так, щоб тримати за руку, коли війна, крах на біржі і страшно, бо якщо тримати за руку коханого, то навіть це не страшно. Інакше не вмію. Та і не хочу.

Друге щастя для мене – то викликати усмішки, ні, не тільки, ба більше – щирий регіт у близьких та друзів, якщо сміх продовжує життя, то я хочу подарувати його якомога більше своїм рідним, вважаю то власним особистим обов’язком.

36986382 2080113238901069 5275025347719462912 n

Моє щастя – то розділяти радість інших, коли бачиш, як щось загорається у чужих очах, то хочеш нести цей вогник і далі по світу. Ще я обожнюю спостерігати за різними випадковими і не дуже людьми, вивчати їхню манеру говорити, сміятися, їхні жести, пісні, сварку, вгадувати характери та сподівання.  

Щастя – це свобода. Чомусь на рівні відчуттів вона для мене найяскравіше проявляється на природі – серед гір або поблизу моря. Хоча, це, мабуть, якраз зовсім не дивно. Лежиш на воді, підставивши обличчя сонцю та небу, відчуваючи під собою порожнечу, ніби балансуєш на межі двох світів. І тебе несуть хвилі. А навкруги тиша, лише у вухах пульсують нав’язливим струмом власні думки, а також далекі голоси  –  рідні, але, водночас, і такі чужі, бо зараз є тільки ти і Море. Чим не щастя?

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему