Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Вер 2014

Наталія Захарченко і щастя: маленький ангел

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

НародUA продовжує розкривати щастя молодих і радісних мам, яким Бог подарував найдорожче, що може бути у світі – любов і дитятко. Наталія Захарченко бажає усім жінкам відчути смак материнства.

Наталія Захарченко, 21 рік. Захоплення: вишивання, література.

 

pkhgjqto

 

– Щастя в мене є – це я знаю точно. Щастя – це ніжні обійми маленьких рученят, це поцілунки в щічку, це лопотіння маленьких ніжок, це наймиліший у світі сміх. І це все - про мого ангела...

Найбільше мені подобається спостерігати за ним, коли він спить. Тоді можна роздивитись його личко: зімкнуті губенята, пухкенькі щічки, красиві довгі вії.

А ще подобається його сміх. Коли він сміється, здається, що все навколо стає іншим – веселим та простим, і ти розумієш, що життя чудове.

Я люблю вдихати запах його тіла: він солодкий, ніжний і такий рідний. Я обожнюю цілувати його в губки, носик, ручки, животик та мале пухке попеня з родимкою. Чесно кажучи, я люблю цілувати його, де заманеться, адже він ангел.

Люблю дивитися в його глибокі, ще дитячі, але розумні оченята – там поміщається стільки цікавості до навколишнього світу, скільки не знайдеш в безлічі дорослих.

Інколи я мрію про те, ким він стане, коли виросте. Я не уявляю його якимсь банкіром чи бізнесменом. Я лише хочу, щоб мій син виріс хорошою, розумною, а головне - щасливою людиною. А все інше буде.

Отже, щастя для мене – це синонім слову СИН. Коли він щасливий – моє життя наповнюється сенсом, а світ навколо – красою.

Нехай всі жінки на світі відчують смак материнства, бо то - найбільше щастя.

 

 

Фото надані Наталією Захарченко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему