Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лип 2019

Наталія Васильєва: "Почуйте себе і почуйте те, що йде до вас ззовні"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Для мене щастя ототожнюється з гармонією і красою", – розповідає Наталія Васильєва – героїня Щастя на НародUA.

Усе моє життя пов’язане із книгами

65632427 429093231152426 1616760285899522048 n

Мене звати Наталія Васильєва, мені 29 років, живу в Харкові. Працюю дизайнером-верстальником у дитячому видавництві. Взагалі, все моє життя пов’язане із книгами: за фахом я бібліотекарка, за покликом душі – письменниця. Маю видану збірку оповідань «Открой мою дверь» (2014). Займаюся критикою і літературним редагуванням, з 2013 року – член журі конкурсу «Молода Слобожанщина». Кількість авторів, з чиїми рукописами я працювала, близько 40.

Маю два проекти у Фейсбуці. Харків: люди, події, дати – історичний календар. Цю сторінку ми ведемо удвох з партнеркою Ольгою Чистяковою. Стартував цей проект як журнал у 2016, але з 2018 перетворився на сторінку у ФБ. Головне завдання проекту – розповісти, що сталося в Харкові саме сьогодні. Окрім ФБ, цей проект має канал на Телеграмі і акаунт в Інстаграмі. Наразі ми займаємося ним на волонтерських засадах.

Другий проект – мій, авторський, має назву LitХарків. Тут я публікую вірші і оповідання тих поетів і письменників, що живуть в Харкові, чия творчість якісна, але невідома широкому загалу. Також я публікую твори тих, хто пішов у засвіти – щоб згадувати їхні імена не лише раз на рік.

Я мрію про те, щоб кожна людина займалася своєю улюбленою справою і сама докладаю зусиль до того, щоб робити те, що приносить задоволення і користь мені та іншим.

Що таке щастя?

66125421 641288359689608 2293892675029434368 n

Щастя – це шлях до нього. Бути щасливим можливо – це гармонія між тобою-ззовні і тобою-всередині. Для мене щастя ототожнюється з гармонією і красою.

Як досягти гармонії? Дуже просто. Почуйте себе і почуйте те, що йде до вас ззовні. Медитація дуже допомагає у цьому – прибрати зайве з голови і серця, щоб почути власний голос.

І ще є моменти щастя, маленькі сонечка, яскраві спогади, які прикрашають твоє життя. У мене зростає син, зараз йому 3,5 роки, тому всі такі моменти зараз у мене пов’язані із ним.

(тут можна обрати будь-якій приклад на Ваш смак, а можна і всі, на Ваш вибір)

Вкладаємося спати, вже пізно. Я вже і сама майже сплю. Андрійко біля мене все не засинає, крутиться.

- Мамо! – шепоче. – Тсс! – пальчик до губ.

- Що таке? – питаю.

- Тут тигр спить. Маленький, маленький, - кладе уявне тигренятко собі на долоньку, гладить, притуляє до грудей.

- Ну і добре, - кажу, - клади його поряд із собою і спи.

Він обережно кладе своє тигренятко між нами на подушку і засинаємо ми вже втрьох.

Вечір. Повний місяць заглядає у вікно. Андрійко сидить на кухні із повною тарілкою своїх улюблених пластівців, їсть їх мов горішки.

Я вийшла до кімнати, чимсь зайнята, але ось чую, що син з кимсь розмовляє, а вдома ми самі. Тихенько підкрадаюся до дверей кухні – і що я бачу? – Андрійко веде розмову із місяцем.

- Луна, хоцесь атета? – протягує трохи пластівців. – Ні? Не хоцес – і не нада! (моїм тоном). І відправляє пластівці до рота. Бере знову трохи пластівців. – Луна, хоцесь атета?

І так мільйон разів по колу…

Раніше ми жили у квартирі з таким плануванням, що наші труби знаходились в тамбурі у невеличкому закуточку 30х30 см за дверцятами із крючечком.

Виходимо на прогулянку, Андрійко зупиняється у тамбурі, показує на дверцята.

- Тсс, мамо!

- Що таке?

- Там лев спить.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему