Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Бер 2016

Наталія Матолінець: «Щастя - це творити»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталія Матолінець – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — це багато-багато дрібниць, котрі нанизуються на будні барвистими намистинами: випадкова усмішка, влучне слово, вишенька на торті...", - вважає вона.

Наталія Матолінець, 25 років, м.Львів, письменниця, журналіст. Захоплення: книги-книги-книги, посткроссінг, історичні танці, кава :)

Що таке щастя?

Питання про щастя чую часто, проте досі не знайшла собі вичерпної відповіді. Мабуть, тому що то штука мінлива і часом здається, що до нього всього крок, а часом — що далека-далека дорога.

Втім, дорога і є одним зі втілень щастя. Дорога і рух. При цьому ж рух і в прямому, і в переносному сенсі. Момент, коли виходиш з дому в літні сутінки, надягаєш навушники з улюбленою музикою і йдеш до міста.

Коли перший сніг починається акурат після купівлі подарунків на свята і нема як одягнути шапку, бо всі руки зайняті пакетами.

Коли встигаєш на потяг за хвилину до відправлення і застрибуєш у будь-який вагон, а потім довго-довго смієшся, бо ж таки встиг! І попереду — щось зовсім чудове, безумовно чудове.

Коли ідея нової історії перестає нагадувати клубок думок і лягає перед тобою чітко і яскраво на папері... ну, чи на екрані ноутбука.

Коли в незнайомому місті тебе раптово спиняє серед вулиці знайома мелодія. Коли небо в Карпатах і усвідомлення: “А може ж бути стіііільки нееееба!”.

Коли достатньо простору і достатньо затишку.

Щастя — це багато-багато дрібниць, котрі нанизуються на будні барвистими намистинами: випадкова усмішка, влучне слово, вишенька на торті...

Щастя — творити і відчувати себе причетним до якоїсь такої магії у творенні.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему