Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Квіт 2016

Наталія Кирилюк: «Щастя - це мир в серці»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталія Кирилюк - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це гармонія з самим собою, тому що в першу чергу мир має панувати у тебе в серці, а тоді ти несеш цей мир у світ", - каже вона.

23 роки, проживає у місті Львів. Любить море, особливо сидіти біля моря і спостерігати, як повільно пропливає час. Також, їй подобається подорожувати, співати та  слухати людей.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це гармонія з самим собою, тому що в першу чергу мир має панувати у тебе в серці, а тоді ти несеш цей мир у світ. Як завжди, починати треба з себе.

Також, щастя – це здоров’я близьких мені людей, знати, що вони живі, що в них все добре.

Щастя – це любов. Коли тебе люблять, коли ти сам любиш і віддаєш своє тепло, турботу, витрачаєш свій час на те, щоб трошки довше побути з дорогими тобі людьми. Це ж так важливо.

Любити взаємно – безцінно. Знайшовши таку людину, тобі здається, що сам ладен на все заради неї. Ніякі чвари, проблеми, непорозуміння не замінять взаємної любові. Вони мінливі, а любов – вічна. На жаль, люди не можуть вибрати собі любов, вона сама їх вибирає. Головне – розпізнати справжню.

Кохайте, будьте коханими, творіть добро, мрійте, ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, радійте кожному дню, і тоді щастя ніколи не покине вашу домівку! 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему