Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лист 2016

Наталія Керечанин: «Щастя – це дарувати любов»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наталія Керечанин – героїня Щастя на НародUA. «Важливо вміти віддавати любов оточуючим, а не тільки отримувати, вміти ділитися нею безкорисно, просто так. В цьому і полягає вміння дарувати щастя оточуючим через любов», – говорить вона.

23 роки, м. Виноградів. Вона вже тривалий час займається  плетінням з бісеру, любить читати та допомагати іншим людям.

Що таке щастя?

На мою думку, щастя – це  любов... Ні, не закоханість, а саме любов, яка «довготерпелива, лагідна, вона не заздрить, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, але радіє правдою, все зносить, вірить у все, усього надіється, усе перетерпить. Ніколи любов не перестає!» (1 Коринтян 13:4-8)

Відчути саме таку любов бажаю кожному, хоч вона і рідко зустрічається в наші дні. Її важко зустріти, а ще важче впізнати, втримати та підтримувати. Тоді ваша частинка щастя буде перебувати разом з вами завжди.

Важливо вміти віддавати любов оточуючим, а не тільки отримувати, вміти ділитися нею безкорисно, просто так. В цьому і полягає вміння дарувати щастя оточуючим через любов.

Згадую  саму осінь, теплі та сонячні осінні ранки, запах опалого жовто-гарячого листя, поруч кохана людина.... Що ще потрібно для щастя? Більше нічого. )

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему